Biz Kimiz?

Firmamız tescilli GÜL ABAJUR AYDINLATMA markası ile ülkemizin aydınlatma sektöründe öncü ve lider firmalarındandır.  Müşterilerine yüksek kapasitesi ile kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız ihracat yapmak suretiyle de ülkemize katma değer sağlamaktadır. Firmamızın hedefi 'First Class'' ürünleri  müşterileri ile buluşturmaktır. Kuruluşundan bu yana size kaliteli hizmet sunmakla beraber, yeni gelişen ve sanatsal değeri  yüksek ürünleri Sultangazi ve Türkiye'nin birçok şehrinde ki satış noktalarında sizlere sunuyor. İlk günden beri farklı olmayı hedefleyerek yola çıkan GÜL ABAJUR AYDINLATMA kalitesinden asla ödün vermemiştir.
 
Amacımız, gerek kendi üretimimiz gerekse siz değerli müşterilerimizin tasarladığı ürünler olmak üzere beğeninize kaliteli, dekoratif ve geniş bir ürün yelpazesi sunmak. Tasarımlarımıza ve tasarımlarınıza estetik katmak. Sürekli yenilenen ve eklenen ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizden takip edebilir, herhangi bir ürün hakkında daha geniş bilgi edinmek istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Beğendiğiniz, tasarladığınız ya da tarzınıza uygun düşündüğünüz ürün modelini bildirdikten sonra tecrübeli ve kaliteli kadromuz ile ürününüzü en kısa zamanda size teslim etmek bizim işimiz...
 
Tek yapmanız gereken tarzınıza uygun ürünümüzü beğenmek...Gerisi bize kalmış. Ekip arkadaşlarımız kapınıza kadar gelerek dilediğiniz yere ürününüzün montajnı yapar. Ürünümüzden herhangi bir şikayetiniz ya da kullanımla ilgili bir sorununuz varsa bizi her zaman arayabilirsiniz.
 
Yolunuz düşerse sizi mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Copyright 2021 © Gül Abajur Aydınlatma. Tüm hakları saklıdır.

+90 (212) 606 28 01 pbx info@gulabajuraydinlatma.com